Skip to main content

فروشندگان

فروشنده ها

شاید در بعضی از فروشگاه های اینترنتی حرفه ای دیده باشید که از سیستم اشتراک در فروش یا به اصطلاح فروشگاهی با چند فروشنده استفاده می کنند. با استفاده از این قابلیت افراد بسیاری می توانند به فروش محصولات خود بپردازند و در ازای فروش محصول، کمیسیونی را به مدیر فروشگاه می پردازند. این ویژگی برای فروشندگانی مناسب است که بتوانند محصولات دیگر فروشندگان را به فروش برساند. آنها می توانند یک محصول را از فروشگاه فروشنده دیگر به فروشگاه خود با یک کلیک اضافه کرده و سفارشی کنند. در همان زمان، مشتریان می توانند همه فروشندگان و قیمت ها را از صفحه محصول مقایسه کنند. این به مشتریان اجازه می دهد که یک محصول را با بهترین قیمت خریداری کنند. این مدل چند فروشندگی در marketplace و drop-shipping استفاده می شود.

دراین قسمت شما می توانید کلیه فروشندگان را مشاهده و مدیریت کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از نام فروشنده جستجو بین فروشنده ها را انجام دهید. در این بخش فقط درج یک فروشنده جدید و یا ویرایش یک فروشنده انجام می شود.

فروشندگان

برای درج یک فروشنده جدید بر روی دکمه مورد جدید کلیک می کنیم. بخش درج فروشنده دارای سه تب اصلی است : اطلاعات فروشنده، سئو و یادداشت فروشنده در این بخش اصلی ترین تب اطلاعات فروشنده است. توضیحات تب سئو و یادداشت فروشنده همانند توضیحات در بخش های قبلی است.

افزودن-فروششنده جدید

اطلاعات فروشنده

نام : نام فروشنده. توضیحات : توضیحاتی درباره فروشنده. ایمیل : آدرس ایمیل فروشنده. فعال : فعال یا غیر فعال سازی فروشنده. تصویر : تصویر فروشنده. نظر مدیر : نظر مدیر سایت در رابطه با این فروشنده. (این توضیحات به فروشنده نمایش داده نمی‌شود و فقط توسط ادمین قابل مشاهده است) مجوز انتخاب اندازه صفحه به مشتری : با فعال سازی این گزینه به مشتری اجازه انتخاب اندازه صفحه از گزینه های از پیش تعریف شده می دهید. گزینه‌های اندازه صفحه (جدا شده توسط کاما) : تعریف گزینه های اندازه صفحه. ترتیب نمایش : ترتیب نمایش فروشنده. اطلاعات این بخش اختیاری است و در صورت دلخواه می توانید اطلاعات این بخش را خالی بگذارید.

استان : استان محل سکونت فروشنده. شهر : شهر محل سکونت فروشنده. آدرس 1 : آدرس اول محل سکونت فروشنده. آدرس 2 : آدرس دوم محل سکونت فروشنده. کد پستی : کد پستی محل سکونت فروشنده. تلفن همراه : تلفن همراه فروشنده. فاکس : فاکس فروشنده.

اطلاعات فروشنده