Skip to main content

برپایی فروشگاه

به طور پیش فرض در نصب آرسینا وب شاپ، تنها یک فروشگاه وجود دارد و به صورتی که در زیر توضیح داده می شود نیاز به پیکربندی دارد.

برای راه اندازی فروشگاه پیش فرض به قسمت فروشگاه ها از منوی پیکربندی بروید.

فروشگاه ها

برای پیکربندی فروشگاه پیش فرض بر روی گزینه ویرایش کلیک کنید.

ویرایش جزئیات فروشگاه

جزئیات اصلی فروشگاه خود را به صورت زیر تنظیم کنید:

اسم فروشگاه را تعریف کنید.

URL فروشگاه خود را وارد کنید.

اگر فروشگاه شما از لحاظ SSL امنیت دارد گزینه "SSL فعالسازی" را انتخاب کنید. (SSL= Secure Sockets Layer) تکنولوژی استاندارد امنیتی است که برای ایجاد ارتباط رمز گذاری شده بین یک سرور وب و یک مرورگر به کار میرود. این ارتباط این اطمینان را به شما می دهد که تمامی داده های رد و بدل شده بین وب سرور و مرورگرها به صورت خصوصی و کامل باقی می ماند. SSL یک استاندارد صنعتی است و توسط میلیونها وب سایت برای محافظت از تراکنش های آنلاین آنها و مشتری های شان استفاده می شود. زمانی این گزینه را انتخاب کنید که مجوزSSL را بر روی سرور خود نصب کرده باشید. در غیر این صورت شما به وب سایت خود دسترسی نخواهید داشت و باید به صورت دستی مدارک و سوابق را در دیتابیس خود ویرایش کنید. ([Store] table).

.قسمت HOST values لیستی ازHTTP_HOST values ممکن برای فروشگاه شما است.( برای مثال yourstore.com, www.yourstore.com\). پر کردن این قسمت تنها در صورتی که شما یک راهکار فروشگاه زنجیره ای داشته باشید مورد نیاز است.

.

زبان پیشفرض فروشگاه خود را انتخاب کنید. اگر شما هیچ کدام از گزینه ها را انتخاب نکنید اولین گزینه ( ترتیب نمایش) به عنوان زبان پیش فرض استفاده می شود.

. اسم شرکت خود را تعریف کنید.

. آدرس شرکت خود را تعریف کنید.

. شماره تلفن شرکت خود را وارد کنید.

. در قسمتVAT شرکت،VAT شرکت خود را وارد کنید.( مورد استفاده درEU)