Skip to main content

ابزارک ها

ابزارک ها

ابزارک ها معمولا جهت مدیریت نحوه قرار گیری محتوای شما در وب سایت کاربرد دارند. یک ویجت (ابزارک) بسته به نیاز شما می تواند در هر کجای صفحه که شما بخواهید استفاده شود. ابزارک‌ها یا ویجت‌ها ماژول‌های کوچکی‌ هستند که در چیدمان درج اطلاعات و یا تصاویر در تم استفاده می‌شوند. ویجت‌ها همراه با تم فروشگاه هستند. ویجت‌ها به شما امکان شخصی‌سازی وب‌سایت را می‌دهند و کاربرد گسترده ای دارند. یک ابزارک یا ویجت می‌تواند یک اسلایدر ویا چند بنر تصویر در سایت ایجاد کند، یا نحوه قرار گیری ماژول ها در صفحه نخست را تعیین کند که به ظاهر و محتوای فروشگاه می‌افزاید. برای ورود به قسمت ابزارک ها از منوی سمت راست تنظیمات » ابزارک ها را انتخاب کنید.

در این صفحه نمایی از کلیه ابزارک های موجود در تم را مشاهده می‌کنید.

ابزارک ها

در کنار هر رکورد ابزارک یک دکمه ویرایش و تنطیمات وجود دارد. تنظیمات : با کلیک بر روی دکمه تنظیمات شما می توانید تنظیمات مربوط به ابزارک هر ماژول (مانند فعال سازی، نحوه قرارگیری ، درج عکس و ... ) را انجام دهید. در برخی از ماژول ها مانند اسلایدر در همه جا به شما محل استفاده و روش دسترسی به ماژول را برای استفاده از ابزارک نمایش می دهد. ویرایش : با کلیک بر روی دکمه ویرایش شما می توانید ترتیب نمایش و فعال یا غیر فعال بودن ماژول را تعیین کنید.

ویرایش ابزارک ها

تنظیمات ابزارک ها در این بخش برای برخی از ماژول ها کاربرد بسیار زیادی دارد. در این بخش شما می توانید فقط تنظیمات مربوط به ابزارک ها را انجام دهید اما برای استفاده از ابزارک ها نیز باید هنگام استفاده از هر ماژول محل قرار گیری را با استفاده از ابزارک ها در همان ماژول مشخص کنید.

تنظیمات ابزارک