Skip to main content

واحد های پول

واحد های پول

اگر مخاطب بین المللی دارید و یا از ارزهای مختلف در کسب و کار خود استفاده میکنید، باید از تبدیل واحد پول استفاده کنید. در بخش واحدهای پول می توانید واحد پولی تومان، ریال،دلار، یورو و ... (تمامی پولهای رایج کشورهای متفاوت) را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید که مشتری های شما بتواند با واحد های پولی تومان، ریال و ... محصول خود را خریداری کنند. اگر درگاه های پرداخت ایرانی به سایت فروشگاهی شما متصل شود (بانک ملی، پاسارگاد و ... ) باید واحد پولی شما تومان و یا ریال باشد.

واحد های پول

در این صفحه نمایی از کلیه واحدهای رایج پولی که وجود دارد را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید واحد پولی جدید را به پنل اضافه کنید. کنار هر رکورد واحد پول یک دکمه ویرایش وجود دارد که با کلیک بر روی آن به صفحه ویرایش جزئیات واحد پولی انتخاب شده هدایت می‌شوید. برای درج یک واحد پول جدید بر روی دکمه افزودن جدید کلیک می کنیم.

افزودن واحد های پول

نام : نام واحد پولی. به عنوان مثال تومان کد ارز : کد ارزی. به عنوان مثال IRR نرخ : در این بخش باید نرخ اولیه ارز را وارد کنید. به عنوان مثال 10000 نمایش منطقه : در این بخش می توانید کشور استفاده ار ارز را مشخص کنید. قالب سفارشی : در این بخش باید قالب بندی نمایش نرخ ارز را مشخص کنید. به عنوان مثال ###,###,### تومان مختص برای فروشگاه ها : از این قسمت می توانید فروشگاه هایی که این واحد ارزی را استفاده می کنند را انتخاب کنید. نوع گرد کردن : در این بخش می توانید از لیست در نظر گرفته شده نوع گرد کردن پول را انتخاب کنید. منتشر شده : برای نمایش و یا عدم نمایش واحد پولی در فروشگاه این گزینه را فعال یا غیر فعال می کنید. ترتیب نمایش : در این قسمت می‌توانید با شماره گذاری اولویت نمایش واحدهای ارزی را انتخاب کنید.÷÷