Skip to main content

تنظیمات وبلاگ

تنظیمات وبلاگ

این بخش بروی نمایش وبلاگ شما بسیار مهم است که در بخش های دیگر در مورد هر کدام جزئی تر بحث می کنیم. برای تنظیم کردن و راه‌اندازی بلاگ هیچ نیازی به مهارت کدنویسی ندارید و فقط کافیست انتخاب کنید و شروع به سفارشی‌سازی کنید.

بخش تنظیمات بلاگ شامل ۲ بخش عمومی و نظرات است که در ادامه به توضیحات آن می‌پردازیم.

بخش اول عمومی بلاگ فعال : با فعال سازی این گزینه نمایش بلاگ در وبسایت فعال می‌شود. اندازه تعداد پست ها در صفحه بلاگ : در این بخش می‌توانید تعداد نمایش پست ها در صفحه بلاگ را تعیین کنید. تعداد برچسب ها (ابر) : در این بخش می‌توانید تعداد نمایش برچسب ها در بزرگترین برچسب ها را تعیین کنید. نمایش لینک بلاگ RSS خوراک در نوار آدرس مرورگر : با فعال سازی این گزینه لینک Rss بلاگ در نوار آدرس مرورگر مشتریان نمایش داده می‌شود.

تنظیمات وبلاگ عمومی

بخش دوم نظرات : به کاربران اجازه میدهد تا بدون ثبت نام نظردهند : با فعال سازی این گزینه به کاربرانی که در فروشگاه ثبت نام نکرده اند اجازه ثبت نظر را می‌دهید. نظرات وبلاگ باید تایید شود : با فعال سازی این گزینه هنگامی که نظری برای مقالات ثبت شود تا زمانی که مدیر تائید نکند نمایش داده نخواهد شد. اطلاع رسانی برای نظر های جدید بلاگ : با فعال سازی این گزینه هر نظری که ثبت شود به ادمین سایت اطلاع رسانی می‌شود. نظرات وبلاگ در هر فروشگاه : با فعال سازی این گزینه نظرات هر وبلاگ در فروشگاه فعلی نمایش داده می شود.

تنظیمات کامنت های وبلاگ