Skip to main content

قالب پیام

قالب پیام

احتمالن مشاهده کرده اید که با ثبت نام در برخی وب سایت ها به محض ورود به وب سایت، یک ایمیل خوش آمد گویی از وب سایت دریافت می‌کنید. این ایمیل ها همان قالب خوش آمدگویی به کاربر هست به صورت پیش فرض برای کلیه بخش های فروشگاه مانند ثبت نام، تایید ایمیل، فراموشی کلمه عبور، ثبت سفارش، مرجوعی سفارش، عضویت در خبرنامه و ... یک قالب به خصوص در نظر گرفته شده است.

در این صفحه نمایی از کلیه قالب‌هایی که برای عملکردهای بخش‌های مختلف فروشگاه تعریف شده‌اند را مشاهده می‌کنید. این قالب ها یک متن پیش فرض دارند که شما میتوانید با توجه به نیاز خود این متن‌ها را تغییر دهید.

قالب های پیام

نکته

در ویرایش متن قالب ها فقط متن ها را تغییر دهید و به بخش پارامترها دست نزنید.

کنار هر رکورد قالب پیام یک دکمه ویرایش وجود دارد که با کلیک بر روی آن به صفحه ویرایش قالب پیام هدایت می شوید. با ورود به صفحه ویرایش قالب پیام در بالای صفحه به صورت پیش فرض یک توضیح برای مواقع استفاده از پیام به شما داده می شود.

ویرایش قالب های پیام

موضوع : subject ایمیل. به عنوان مثال ٪ GiftCard.SenderName٪ برای شما٪ Gift.Nard٪ کارت هدیه ارسال کرده است، می شود. فیلدهای ٪ دار به صورت اتوماتیک و توسط نرم افزار پر می شود. متن : متن ارسالی قالب پیام. گیرنده کپی مخفی : درج BCC در ایمیل (این فیلد را خالی بگذارید) حساب ایمیل : پیش فرض در نظر گرفته شده است. تست قالب : تست قالب پیام قبل از ارسال برای مشتری. فعال : در صورت فعال سازی از الگو قالب پیام استفاده خواهد شد. ارسال آنی : در صورت فعال سازی ایمیل را آنی ارسال می کند. پیوست فایل : در صورت فعال سازی می توانید یک فایل به ایمیل پیوست کنید. بارگذاری فایل : با کلیک روی دکمه ارسال فایل، می‌توانید فایل مورد نظر خود را آپلود کنید. مختص برای فروشگاه ها : از این قسمت می توانید فروشگاه هایی که می خواهید از این قالب پیام استفاده کنند را انتخاب کنید. پس از اعمال تغییرات برای ذخیره شدن اطلاعات جدید بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.