Skip to main content

پست در تلگرام

افزونه پست در شبکه های اجتماعی:

با استفاده از این افزونه مدیران فروشگاه قادر خواهند بود از طریق صفحه ویرایش محصول، محصولات رو به راحتی در شبکه های اجتماعی مورد نظرشان به اشتراک بگذراند که در حال حاضر این افزونه قادر به ارسال پست در تلگرام میباشد که در آینده و ورژن های بعدی شبکه های اینستاگرام و توییتر نیز افزوده خواهند شد.

نصب افزونه :

همانند دیگر افزونه ها از طریق زیر منوی پلاگین ها (در منوی پیکربندی) میتوانید افزونه را به فروشگاهتان اضافه نمایید.

تنظیمات :

پس از نصب افزونه به منوی پست در شبکه های اجتماعی (در منوی پلاگین ها) رفته و اطلاعات زیر ار وارد نمایید

  1. فعال کردن پست در شبکه های اجتماعی : با انتخاب این آیتم سربرگ "پست در شبکه های اجتماعی" در صفحه ویرایش محصولات ایجاد میگردد و شما قادر خواهید بود از این افزونه استفاده کنید.
  2. Telegram api_id و api_hash : به آدرس https://my.telegram.org/apps رفته و پس از وارد نمودن شماره موبایل تلگرام خود (شماره موبایل باید به فرمت بین المللی و بدون پیشوند + وارد شود 989000000000) و مقدار api_id و api_hash را وارد کنید
  3. شماره موبایل تلگرام : شماره موبایل تلگرام جهت ارسال کد اهراز هویت. شماره موبایل باید به فرمت 989000000000 باشد.
  4. کد احراز هویت تلگرام : پس از وارد نمودن اطلاعات تلگرام و زدن دگمه دریافت کد احراز هویت ، کد مورد نظر به حساب تلگرام ارسال میشود.
ارسال پست :

پس از ثبت تنظیمات شبکه های اجتماعی در صفحه ویرایش محصولات در سربرگ "پست در شبکه های اجتماعی" قادر خواهید تصویر و توضیحات مورد نظر خود را به شبکه های مورد نظر ارسال کنید. برای ارسال پست میتوانید تصویر یا متن مورد نظرتان و یا هردوی آنها را در قالبت پست جدید ارسال نمیایید.میتوانید پست را به همه شبکه های اجتماعی موجود و یا به شبکه های انتخابی خودتان ارسال نمایید

  1. پست تلگرام : برای ارسال پیام در شبکه تلگرام میتوانید به سه صورت پیامتان را ارسال کنید، به نام کاربری در تلگرام و یا شماره کاربر و یا کانال مورد نظر.توجه داشته باشید شماره کاربر با پیشوند 98 بدون صفر + وارد شود و نام کاربر یا نام کانال بدون پیشوند @.